Zorunlu ve basit bir işlem olması ile dikkat çeken Milyoner üyelik, resmi site erişimi sonrasında istenen bilgilerin yazılması sonrasında alınır. Hesap açmak hizmet alabilmek için kesinlikle gereklidir.

Üyelikle müşteri kabul eden Milyoner firmasının Türkçe sitesinden erişim sonrasında istenen bilgileri dikkatli şekilde yazmak yeterlidir. Belli başlı birtakım özel kriterlerin de bulunduğunu unutmadan ekleyelim. Bunlar ne diye merak edenler yazımızı okuyabilirler.

Milyoner Üyelik Kuralları Nelerdir?

Milyoner üyelik alımı basit olmasının yanı sıra bunun için ifade edilmiş olan iki farklı temel kuralın bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Bunlardan birisi TC vatandaşı olmaktır. Sitede yer alan hesap açma alanındaki TC numarası kısmının da doldurulması gerekiyor.

Bunun yanı sıra dünyanın çok büyük bir kısmında yasal yaş sınırının 18 olduğunu görmekteyiz. 18 yaşından küçük olanların hem Milyoner sitesinde online olması hem de buradan üyelik alabilmesi söz konusu değildir. Zaten bunun için de resmi sitede üyelik alımı sırasında doldurulması gereken bir doğum tarihi kısmı vardır. İşte bu sayede hesabınızı açabilmenin önünde bir engelleme de kalmamış olur.

Milyoner Üyelik

Milyoner Üyelik Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Milyoner üyelik işlemlerini yapacak olan kişilerin hemen erişimi sağlaması lazım. Bunun hem bilgisayarlar hem de tabletler üzerinden yapılması noktasında bir sorunun bulunmaması kesinlikle büyük bir avantaj demektir. Tabi ki burada kayıt ol adında bir butonun yer aldığını görebilirsiniz. Bunun üstüne tıklanmasının sonrasında doldurulacak yerler karşınıza çıkar. İşte dikkat edilmesi gerekenler ise şöyledir;

 • Hesap açabilmek için sadece firmanın resmi sitesinin kullanılması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Bunun haricinde kalmış olan bir sayfa üzerinden online olmak ve üyeliği almak mümkün değildir.
 • Her alanda doldurulması gereken yerler vardır. Tek birisinin bile yanlış doldurulması üyeliğin önünde engel olarak karşımıza çıkar.
 • Bunun yanı sıra kendi bilgileriniz haricinde farklı bir kişinin bilgilerini kullanmanız mümkün değildir. Zaten gerekli hallerde şirket sizden evrak talep edecektir. Bundan dolayı mevcut kurala dikkat etmek şarttır.
 • Çoklu üyelik en çok merak edilen konuların arasında yer alır. Fakat firmanın buna izin vermediğinin altını çizelim.

İstenen bilgilerin yazılması aşamasında evrak yollanmasına gerek yoktur. Yani belgesiz bir biçimde kaydınızı oluşturabilirsiniz. Para ödeme işlemine de lüzum kalmaz. Paranın aktarımı ancak üyeliğin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

Milyoner Üyelik Kullanıcı Adı ve Şifre Oluşturma Nasıl Yapılır?

Her zaman Milyoner üyelik sürecinde hem kullanıcı adının hem de şifrenin başarılı bir biçimde yazılması gerekiyor. Parola her zaman büyük bir önem arz etmesinin yanı sıra bunun tanımlanması noktasında şu kurallar karşımıza çıkar;

 • Minimum 8 ve maksimum olarak ise 16 karakterin kullanılması gerekiyor. Bunun dışına çıkılması durumunda işletme üyeliği kabul etmez.
 • Aynı zamanda parola içinde hem büyük harf hem de küçük harf olmalıdır.
 • Daha farklı bir detay ise rakamların bulunmasıdır.
 • Değişik karakterlerin eklenmesi ilgili şifrenin daha güçlü olması demektir.

Bu sayede ilgili işlemin ardından kullanıcı adınızı tanımlamanız lazım. Bunun için ifade edilmiş olan temel kural ise ilgili adın daha önceden alınmamış olmasıdır. Ancak bu sayede mevcut sürecin tamamlanması mümkündür.

Milyoner Üyelik Nasıl Alınır?

Milyoner üyelik sürecinde yazılması ve dikkatli bir şekilde ifade edilmesi gereken diğer bilgiler şöyledir;

 • Şifre ve kullanıcı adının alınmasının hemen ardından gerek isim gerekse de soyadının yazılması gerekiyor. Tabi ki bunların resmi kimlikte olduğu gibi ifade edilmesi şarttır.
 • Aynı zamanda dikkat çeken daha farklı bir detay ise en başında belirttiğimiz gibi TC kimlik numarasının yazılmasıdır.
 • Elbette email adresi talep edilir. Bunun nedeni ise Milyoner sitesinden alınacak üyelik sonrasında aktivasyonun işte buradan yapılmasıdır.
 • Cep telefonu numarası ise talep edilen daha farklı bir iletişim bilgisi olarak karşımıza çıkar.
 • Yaş sınırının bulunmasından ötürü ise doğum tarihini yıl, gün ve ay şeklinde Milyoner sitesinde bulunan özel alana girmeniz lazım.
 • Adres bilgilerinin de yine talep edildiğini unutmamak gerekiyor.
 • Resmi site her zaman Türkçe olarak açılır. Bundan farklı olarak başka bir dilde sitenin yüklenmesi ise yapacağınız işlem sayesinde çok zor değildir.
 • Farklı bir işlem ise para birimi kısmıdır. Hem TL hem de bunun haricinde kalmış olan dolar, Euro üzerinden gerek yatırımın gerekse çekimin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Bu yazılması gereken bilgilerin tümünün yüzde yüz gerçek olması durumunda üyeliğin alınmasının önünde hiçbir engelleme veya sorun da kalmamış olacaktır.

Milyoner Üyelik Sözleşme Kabulü Nedir?

Üyelik alımında sözleşme kabulü mühimdir ve bu olmadan hesabın anlık bir biçimde alınması söz konusu değildir. Burada üç değişik kutucuk vardır ve bunların özelliklerini şu şekilde sıralamak lazım;

 • Bunlardan ilki yaş sınırı ile alakalıdır. Yani 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamanız gerekiyor. Buna özel tasarlanmış kutucuk içine bir tik koyulması yeterlidir. Eğer buna rağmen yaşınız 18’den küçük ise firmanın sizin üyeliğinizi hemen iptal etme hakkı vardır. Bunu unutmadan ona göre hareket ediniz.
 • Tabi ki kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi de önem arz eder. Bunların tümü tamamen Türkçe bir şekilde resmi site üzerinden ifade edilmiştir. Hemen onaylanmasından önce dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz. Tabi ki uzun olduğunun altını net olarak çizelim. İşlemin tamamlanabilmesi için kutucuk içine tik koyulması yeterli bir hamle olarak kabul edilir.

Sitenin bu alanında dikkat çeken daha farklı bir kısım daha vardır. Buna ise bildirim ayarları adı verilir. Her işletmede olduğu gibi Milyoner sitesinde de üyelerin farklı konularda bilgilendirilmesi ve gelişmelerden anlık bir şekilde haberdar edilmesi gibi sistem vardır. İşte bunu onaylamak sizin açınızdan büyük bir kolaylık sağlar. Doğal olarak bu da size avantaj sağlar. Işte bunun hemen tamamlanmasının ardından aktivasyon aşamasına geçebilirsiniz.

Milyoner Üyelik Aktivasyonu Nedir?

Milyoner üyelik aktivasyonu bir diğer ifade ile hesap onayı şeklinde ifade edilir. Bu olmadan hesabın açılabilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yapılacak olanlar ise çok basittir. Her istenen bilginin yazılmasının ardından onay butonuna bir kere basılmalıdır. Sistem bunu anında algılar. Daha sonra ise tek bir defaya mahsus olmak üzere size bir eposta yollar. Bunu gelen kutusundan veya spam klasörü üzerinden görüntülemek mümkündür.

İşte bu epostanın açılmasının ardından içinde özel bir linkin bulunduğunu görebilirsiniz. Bu sayede sistem sizi anında ana sayfaya yönlendirir. Tabi ki burası Türkçe olmasından dolayı karşınıza bir sorun çıkmaz. Buna göre hem şifrenin hem de kullanıcı adının girilmesi sonrasında artık aktivasyon da sona erer. Zaman almaması sayesinde beklentileri karşılar. Artık yatırım yaparak oyun katılımını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.